Informácie pre rodičov

 • Aká je doprava do tábora?

  Doprava do tábora je individuálna.

 • Čo zahŕňa cena tábora? Čo za tú cenu dostane moje dieťa?

  Cena tábora zahŕňa ubytovanie, 5x denne strava, pitný režim počas celého dňa, táboroví vedúci, animačný program, zdravotník na poskytnutie prvej pomoci, lekárnička, materiál na športovú a záujmovú činnosť, sladkosti a odmeny na súťaže, zákonné poistenie, 2x vstupenky na termálne kúpalisko v Kremnici, 1x vstupenka do mincovne, cd s fotkami z tábora

 • Je cena tábora kompletná, alebo sa tam vyskytnú aj nejaké skryté sumy?

  V prípade individuálnej dopravy je cena tábora už kompletná. Cena tábora nezahŕňa poplatok za dopravu táborovým autobusom. Mimo ceny tábora tiež ponúkame možnosť zakúpiť si táborové tričko s každoročne novým designom a aj farbou.

 • Ako sa dá zaplatiť za tábor?

  V našej organizácii máte dve možnosti platby:

  1. Prvá možnosť je uhradiť celú sumu tábora aj s možnými doplatkami formou prevodného príkazu na účet organizácie.
  2. Druhá možnosť, ktorú ponúkame, je zálohová platba v minimálnej hodnote 50,-€ na účet organizácie. Zvyšnú sumu treba uhradiť najneskôr do 14 dní pred nástupom do tábora!
 • Ak sa mi páči Váš tábor ako sa môžem prihlásiť?

  Prihlásiť sa možno vyplnením online prihlášky. Po vyplnení online prihlášky bude dieťa zaevidované na 7 pracovných dní. Dovtedy treba uhradiť minimálne 50,-€ zálohu. Po uhradení poplatku bude dieťa plne zaregistrované a na mail Vám bude zaslaná záväzná prihláška, ktorú treba vyplniť, podpísať a poslať na adresu organizácie poštou alebo naskenovať a poslať mailom. O vašej platbe, ktorá bude pripísaná na účet organizácie, budete informovaní mailom. V prípade telefonického dohovoru Vám bude záväzná prihláška zaslaná mailom alebo poštou.

 • Ak mám nejaké nejasnosti alebo otázky ohľadom tábora, kde sa môžem kontaktovať?

  V prípade otázok sme Vám k dispozícii na mailovej adrese primon@primontabory.sk , alebo na telefónnom čísle 0905/521 223. Uvedené číslo je k dispozícii aj počas konania táborov. Alebo nás môžete kontaktovať prostredníctvom formulára.

 • Čo sú expedície? Treba si za ne doplatiť?

  Za expedície sa nedopláca. Expedície sú záujmové krúžky, ktoré si deti vyberajú podľa svojho rozhodnutia. Každý deň môže dieťa navštíviť inú expedíciu. V prípade ak sa mu zapáči konkrétna expedícii, môže sa jej zúčastňovať počas celého tábora. Expedície vedú naši animátori, ktorí sú na konkrétne expedície školení.

 • Je v areáli aj bufet?

  Áno, počas odpočinkov majú deti možnosť navštíviť bufet, kde si môžu kúpiť nealkoholické nápoje, sladkosti, slané pochutiny, ale aj schladiť sa nanukom. Samozrejme predaj v bufete je kontrolovaný vedúcim.

 • Sú vedúci kvalifikovaní?

  Jednoznačne áno. Naša organizácia si zásadne nenajíma vedúcich prostredníctvom trhu práce. Naši vedúci sú dlhoroční skúsení pracovníci v táboroch a priateľmi aj mimo táborov. Všetci sa navzájom dobre poznajú a preto vytvárajú deťom pocit rodinného prostredia. S viacerými spolupracujeme už niekoľko rokov. Pred každou letnou sezónou prechádzajú intenzívnym školením, kde sú pripravovaní na nové situácie a zoznamujú sa s novými hrami a programom tábora, aby každý prišiel pripravený na 100% a deťom odovzdal všetko, čo je v ňom.

 • Kto zastáva pozíciu zdravotníka v táboroch?

  Náš zdravotný personál je plne kvalifikovaný. Všetko sú to študenti medicíny, vyšších zdravotných škôl, študenti urgentnej medicíny alebo záchranári z rýchlej zdravotnej služby. Zdravotník v tábore slúži na poskytnutie prvej pomoci. V prípade vážnejšieho zdravotného problému je dieťa v doprovode zdravotníka prevezené na odborné vyšetrenie do najbližšieho zdravotníckeho zariadenia. Zdravotný stav je konzultovaný so zákonným zástupcom.

 • Čo v prípade, ak je počas tábora extrémne teplo?

  V takomto prípade program prispôsobíme tak, aby činnosť bola fyzicky nenáročná. V prípade záujmu detí sme ochotní navštíviť kúpalisko v Kremnici aj každý deň.

 • Aké je ubytovanie?

  KREMNICA – deti sú ubytované v dvojposchodovej murovanej budove v blízkosti lesa. Izby sú 2, 3 a 4 – lôžkové s vlastným sociálnym zariadením a sprchovým kútom. Budova má priestranné chodby s odpočinkovým sedením. Deti sú ubytované podľa požiadavok uvedených v prihláške. Ak dieťa nemá uvedené, s kým chce byť ubytované, ubytujeme ho s deťmi rovnakého veku.

  PODSKALIE – deti sú ubytované v “okálových domoch” rodinného typu (viď virtuálnu prehliadku). Izby sú 2, 3 a 4 lôžkové. V domoch sa nachádzajú samostatné spoločenské miestnosti. Deti sú ubytované podľa požiadaviek uvedených v prihláške. Ak dieťa nemá uvedené, s kým chce byť ubytované, ubytujeme ho s deťmi rovnakého veku.

 • Podľa čoho zaraďujete deti do oddielov?

  Deti do oddielov zaraďujeme v prvom rade podľa požiadavok na ubytovanie. Prihliadame na to, aby oddiely boli vekovo primerané, zmiešané – chlapci a dievčatá.