Letný detský tábor, ktorý jednou vetou nevysvetlíš. Nie sme športový a ani talentovo zameraný tábor. Jediné čo chceme, je sa cez prázdniny poriadne zabaviť. Preto nehľadáme super talentované a športovo nadané deti, lebo by sme sa ako vedúci medzi nimi cítili neschopne. Napr. máme vedúceho, ktorý nemá hudobný sluch a dodnes sa nenaučil choreografiu táborového tanca.
Vďaka vysokému počtu animátorov si môžeme dovoliť prispôsobovať hry a súťaže aj pre najmenších. Preto sme super vhodný letný tábor pre prvotáborníkov, ktorí sa vo veľkých táboroch môžu stratiť. Nikoho do ničoho nenútime a každý má právo veta – čiže môže kedykoľvek odmietnuť aktivitu. Ľudské práva sme zachovali aj vedúcim a praktikantom, môžu kedykoľvek vycúvať, ak sa napríklad boja chytiť žaby, ochutnať kartónový rezeň alebo sa dať obaliť perím.
Najbláznivejšie kúsky v tábore robia vedúci, takže ten ostatok príde deťom prekvapivo normálny a väčšinou sa zapoja aj nesmelé typy detí. Zlomový bod tábora nastane, keď sa na nás deti prestanú pozerať ako na bláznov a začnú sa baviť navzájom. Stratí sa počiatočná ostýchavosť a začne vyhrávať zábava. A to je cieľom našich táborov.
Deti vraciame rozjašené, s kopou špinavého prádla. Radosť byť rodičom v takej chvíli.

Comments are closed.

Tvorba web stránok Bratislava Strojové omietky amazonská liečivá rastlina graviola pomáha pri liečbe rakoviny Due diligence Fúzie a akvizície Daňové poradenstvo Ubytovanie, hotel a reštaurácia Trnava Založenie sro cistenie klimatizacii kamenné obklady trnava seo optimalizacia web stranok