Čo o nás napísali

” Chcem poďakovať pani Pristachovej a kolektívu, za záslužnú činnosť, dobre a poctivo odvedenú prácu. Staršia dcéra Tami, bola po X ročníkoch v Primone teraz už ako praktikantka 🙂 Prišla unavená, vyčerpaná, ale spokojná a veselá. Mladšia dcéra Adel, bola prvý krát v tábore a povedala, že Dominik je najlepšííí vedúci na svete 🙂 I keď ho určite vytrápila trošku. Takže vrelo odporúčam a jednoznačne zostávame verní aj po ďalšie roky! 🙂 ”

Hana Strémi


” V mene môjho syna Adama ďakujeme za krásny táborový týždeň 🙂 Prišiel z tábora plný zážitkov, nový priateľstiev a už teraz sa teší na budúce leto v tábore PRIMON. Ďakujeme vedeniu tábora a želáme veľa nápadov na ďalšie tábory 🙂 ”

Gejdošová Mária


” Dobrý deň. Chcela by som sa poďakovať za krásne strávene leto môjho syna Maťka a krsňaťa Vladka, ktorí sa už teraz tešia na ďalší rok vo Vašom tábore. Nakoľko boli prvý krát, obaja boli nadšení a Podskalie milujú. Ešte raz ďakujem. ”

Jana


” Letné tábory Primon sú každoročne výborne zorganizované. Vedúci majú vždy pripravený skvelý program a s deťmi to jednoducho dokážu. Moji dvaja starší chlapci boli už tretí rok, starší tentokrát už ako praktikant a tretí najmladší (7 rokov) prvýkrát. Trochu som mala obavy, ale vedúci sa o najmenších vedia ozaj postarať, že nikto nesmúti. Ako vždy prišli všetci traja nadšení a dohodli sa už zase na rok. Vpodstate nám každý rok “krachujú” dovolenky, lebo chlapci chcú ísť za každú cenu do tábora. Nech je akýkoľvek problém, vždy sa dá s pani Monikou (ktorá to má pod palcom) spojiť a je po probléme. Primon môžem ozaj každému len odporučiť. Zároveň touto cestou ešte raz za všetko ďakujeme a tešíme sa na ďalšie leto 🙂 ”

Eva Pick


” Dobrý deň. Chcela by som sa Vám poďakovať za program a starostlivosť vo Vašom tábore. Dcéra Katka bola tento rok druhý krát a opäť bola nadšená. Vedúceho Dominika vychvaľuje do neba :-). Určite pôjde Katka aj budúci rok a chystá sa už aj syn Miško. Takže budúci rok DOVIDENIA. ”

Zuzana Masárová


” Dobrý deň, syn bol po prvý krát v lete 2015 na tábore. Vyberala som z niekoľkých možností no nakoniec ma očaril Primon. Posielala som ho s malou dušičkou, ale zvládol to statočne a s nadšením sme si ho viezli domov. Syn má 6 rokov a bol prvý krát bez akéhokoľvek rodinného príslušníka len s kamarátom. Ak sa rozhodujú mamičky detí vo veku môjho syna, Primon vrelo odporúčam. Prístup vedúcich, zdravotníčky, program strava, areál, čistota super spokojnosť. Deti len mrkotali na sprchy, inak boli spokojné so všetkým. O rok ich posielam opäť 🙂 ”

Zuzana


” Ja som sice nebol, no dieta maximalne chvalilo, nadherne prostredie a samozrejme to, co v nas “detoch socializmu” zostavalo po kazdom tabore: nove priatelstva, novi kamarati…az sa mi to nechce verit, ze v dnesnej dobe su decka schopne vytvorit take silne kamaratske puto, ze sa im nechce z tábora odist a slubuju si stretnutie opatovne na dalsi rok. Dakujeme aj za deti!!! ”

Tybike


” Môj syn, bol tento rok v tábore a bol veľmi spokojný. Prišiel domov s dobrou náladou a s veľa zážitkami o ktorých hovoril, ešte pár dni. Takže super.”

Magdaléna


” Staršia dcéra bola v PRIMON tábore prvý krát – prišla ako slniečko – veselá, nadšená, vysmiata… a namotivovala aj mladšiu. Takže budúci rok pôjdu obe 🙂 ”

A.Šándorová


” Chcela by som sa veľmi pekne poďakovať v mene mojej dcéry za krásne zážitky z tábora v Kremnici s ktorými sa vrátila domov. Bol to jej prvý takýto letný tábor a vrátila sa nadšená s tým, že o rok určite chce ísť znova. Ja by som sa chcela veľmi pekne poďakovať za starostlivosť o dcéru v čase, keď mala zdravotné problémy /nespôsobené táborom/. Komunikácia so zodpovenými osobami v tábore bola skvelá, naozaj sa o ňu postarali ako o vlastnú 🙂 , čo si naozaj veľmi vážim. Ešte raz veľká vďaka celému tímu tábora PRIMON !!! ”

Slavka Šimeková


” Dobrý deň, v prvom rade by som sa chcela veľmi poďakovať moja dcéra bola prvý v tábore a bola až moc prekvapená veľmi sa jej páčil aj prístup animatorov(čo zo začiatku boli pre ňu cudzí ĺudia a ich prístupom si zíkali jej dôveru). Nikdy sa nemala čas nudiť lebo program bol pestrý a nabitý. Určite odporúčam aj ostatným deťom a už teraz viem že budúce letné prázdniny zavíta moja dcéra zase k Vám. Ešte raz moje velké Ďakujem ”

Helena Tothova


” Ahojte,keď sa u nás doma vysloví slovo Primon,mojej dcére zažiaria oči ako na vianoce.Bola v tábore 3 krát,našla si tam veľa dobrých kamarátov a taktiež skvelých animátorov.Jedine čo nemá rád je spoločné lúčenie po týždni plnom zábavy,úsmevu a úžasným programom. Všetkým čo sa ešte stále rozhodujú kam s deťmi počas prázdnin určite odporúčam,ten zážitok a hlavne spomienky vašeho dieťaťa stoja za to. Maceková ”

Darina Maceková


” Naši synovia, Matúš a Jakub,chodia do tohto tábora už roky.Neviem ich ani spočítať.Starší syn už robil minulý rok aj praktikanta.Je tam super kolektív, s ktorým sa chalani poznajú.Vždy sa na nich tešia.Jakub chodí domov nahnevaný, pretože už turnus skončil.Ďakujeme za atmosféru Monike, Zdenkovi,Dianke a Dominikovi:D ”

Silvia


” Veľká spokojnosť aj na strane dieťaťa aj rodiča. Chystáme sa prihlásiť aj tento rok, opäť Kremnica, super team, super zábava, strava, prostredie. Vrelo odporúčam 🙂 a tešíme sa 🙂 ”

Klučiarová


” Dobrý deň nezvyknem písať hodnotenia ale teraz mi to nedá. Dcéra išla pre 3 rokmi sama samučičká bez kamarátov 1krát do Kremnice, Obávali sme sa ako to zvládne. Keď prišla plakala.. samozrejme sme sa naľakali. Boli to slzy smútku že sa tábor skončil . Bolo to milé. Samozrejme do Primonu ide aj tento rok a veľmi sa teším. Odporúčame je to skvelá organizácia. ”

Kubová


” Primon je tábor, ktorý, keď zažijete raz, budete chcieť znovu a znovu…hovorím z vlastnej skúsenosti, resp. zo skúsenosti mojej dcéry…je to tábor na vysokej úrovni, a to po všetkých stránkach…o deti je tam perfektne postarané…dni majú naplnené rôznymi zaujímavými aktivitami…prístup zo strany vedúcich a praktikantov je vynikajúci…k tomu super kuchyňa, krásne prostredie…čo viac si priať…vrele odporúčam 🙂 Zároveň Primonu prajem, aby sa naďalej rozvíjal a takto fantasticky sa staral o naše ratolesti…:) Ďakujem… ”

Adriana Kramárová


” dcérka minulý rok zažila v tábore veľa nezabudnuteľných zážitkov, našla si kopec nových kamarátov, a preto sme neváhali a tento rok ide až na dva turnusy a už teraz ráta dni do odchodu….. 🙂 ”

Maja Ďuďáková


” Veľká spokojnosť zo strany nášho syna, chodí každý rok a ide aj tento 😀 Odporúčame pre všetky deti. Sme spokojný nadmieru so všetkým – tešíme sa ”

Miroslava Danková


” Primon tabor rodinneho typu s uzasnymi ludmi ktori dokazu pre deti zabezpecit nezabudnutelne zazitky.Ocenujem pracu tychto ludi nakolko v dnesnej dobe je to vzacnost a patri im vdaka.Odporucam pre vsetky vekove kategorie.Nie je nic lepsie ako radost deti a spokojnost rodicov “

Balajova Maria


” Dcéra bola na tábore 3 roky po sebe, veľmi sa jej páčil program, prístup vedúcich skupín aj kamarátky, ktoré si tam našla. Spokojná bola aj so stravou a prostredím tábora. ”

Lietavová


” Dcéra s kamarátkou bola minuly rok má turnuse Crazy sumerland a keďže sa im veľmi páčil prístup animátorov, program, ako aj areál, tento rok idú zase. ”

Lenka Liptovská


” Svoje deti dávam do tohto tábora už dlhé roky. Najprv som tam prihlásil syna na skúšku a po roku a synovým plačom pri odchode z tábora a prosení zostať ešte minimálne na turnus mi bolo jasné že toto je to pravé miesto, kam dám svoje deti aj na ďalší rok aby mali nezabuteľné leto plné zážitkov s profesionálnym a kamarátskim prístupom vesúcich. Deti boli nadmieru spokojné so stravou aj ubytovaním, proste paráda, vrelo odporúčam obidve lokality, deti si vyskúšali obidve a teraz máme doma problém rozhodnúť sa kam pôjdu, lebo obidve sú niečím špecifické a výnimočné. ”

Adam Rybiansky


” Moja dcera ide do Vasho tabora uz po treti krat. Je velmi spokojna ,priam nadsena . Nevie sa dockat kedy uz pojde ,a ked ma ist domov, tak place,ze to tak rychlo uslo. Myslim,ze to hovori za vsetko. Ste tam velmi mili a ustretovi vsetci. ”

zuza1


” V tábore som bola prvýkrát minulý rok a veľmi sa mi páčilo. Ubytovanie bolo super a partia vedúcich bola úžasná. Teším sa na leto! ”

ivana666


” maly tabor rodinneho charakteru, je tam staly team veducich, odporucam ”

sisi35


” Moje dve deti chodia do tohto tábora už tretí rok po sebe. Sú nadmieru spokojné. Celý rok sa tešia na leto a na to, kedy sa opäť vrátia na miesta, ktoré tak milujú. Nikdy nebol žiadny problém, či už s ostatnými deťmi alebo personálom, ktorý sa snaží dať deťom všetko potrebné ku šťastiu. Mňa ako otca nesmierne teší, že existujú ľudia, ktorí vedia dať dokopy niečo takéto. 🙂 Určite odporúčam, je to skvelá voľba. 🙂 ”

Tomyno


” Deti dávam do tohto tábora už niekoľko rokov a každý rok sa vrátia veľmi nadšené, nikdy mi nevolali smutné alebo nespokojné počas pobytu. Komunikácia prebieha vždy bez akýchkoľvek problémov. Odporúčam pre všetkých rodičov. ”

AnnaH


“maximalna spokojnost od veducich,ubytovania ,kuchyne,aktivit pre deti,vyletov Mozem sa 100% spolahnut ,ze moja dcera je v dobrych rukach.Dcera ide do tabora uz 3krat 🙂 Cize mozem len a len doporucit:-)”

krissy1