Tajný agent – akčný tábor

Chceš sa stať detektívom? Byť hrdinom, ktorý odhalí zločin a príde na stopu nebezpečnému zločincovi? Zúčastni sa na výcviku v našom výcvikovom stredisku. Uži si AKČNÝ TÁBOR pre všetkých odvážnych.

dedective21Dobrodružstvo a adrenalín. Zábava a bojové umenie. To všetko a ešte oveľa viac zažiješ spolu s našimi veliacimi agentmi. Počas týždňa získaš skúsenosti s odoberaním odtlačkov, budeš pracovať s vysielačkou pri riešení zložitého prípadu. Potichu a maskovaný budeš prenasledovať pašerákov. Naučíš sa základné techniky bojového umenia, ktoré využívajú agenti po celom svete. Aby si si nemyslel, že budeš celé dni len makať a makať, čaká ťa aj zaslúžená zábava s kamarátmi. Pripravili sme pre teba súťaže a hry, v ktorých budeš bojovať o odmeny. Nezabudli sme ani na slávnostné vyznamenania, ktoré ti udelíme za zvládnuté agentské úlohy.

karate-26042 AgentX_AN-RGB
Celé dni budú plné rôznych hier, súťaží a relaxu.

Na každý deň máme niečo nové a ešte bláznivejšie. V našej bláznivej krajine zažiješ  crazy lov na divú zver, festival masiek, samozrejmosťou bude dobrodružná výprava do lesa, kde budeš prekonávať rôzne nástrahy, aby si sa dostal k pokladu Crazymana,  budeš musieť odvrátiť útoky rozzúreného boha Poseidóna …

Pripravili sme pre teba naše osvedčené táborové hry, napríklad táborové wellness, čambrla, Amorov deň, tanečný maratón a mnoho ďalšieho.

Nebudú chýbať  klasické táborové hry, aktivity, nezabudnuteľné večerné programy, diskotéky, svetelné a laserové show, penové a bublinkové párty, kúpaliskové bláznenie a veľa, veľa iného.

Toto môžeš zažiť v prekrásnom historickom mestečku KREMNICA a samozrejme sa s nami pôjdeš pozrieť aj do bane, mincovne a vyblázniť sa na kúpalisko.

Všetko v cene tábora !!!

Alebo v PODSKALÍ, kde na Teba navyše čaká veľký bazén v areáli, športoviská pre futbal, basketbal, volejbal, tenis a nádherná príroda.

Táborové tričko v novej farbe 10,- €

V našom letnom tábore sa budeš mať ako v perinke!

Cena zahŕňa: ubytovanie, strava 5x denne, pitný režim počas celého dňa, táboroví vedúci, animačný program, zdravotník na poskytnutie prvej pomoci, lekárnička, materiál na športovú a záujmovú činnosť, sladkosti a odmeny na súťaže, zákonné poistenie, 2x vstupenky na termálne kúpalisko v Kremnici, 1x Kremnická baňa, cd s fotkami.

V prípade nenastúpenia dieťaťa do tábora, bude účtovaný stornopoplatok v hodnote 20% z ceny tábora.

[]
1 Step 1
Turnus: Tajný agent
Meno a priezvisko dieťaťa:
Dátum narodenia dieťaťa:
Adresa:
Mesto:
PSČ:
Meno a priezvisko zákonného zástupcu:
Telefón zákonného zástupcu:
Poznámka:
0 /
Previous
Next
 • Termíny

  Kremnica

  06.-13.07.2019

  13.-20.07.2019

  20.-27.07.2019

  27.07.-03.08.2019 

  Podskalie

  04.-10.08.2019

 • Cena:

  Kremnica: 165,- €
  Podskalie: 165,- €

 • Vek:

  6-15 rokov

 • Doprava:

  Vlastná

Na spestrenie dňa si budeš môcť vybrať z týchto expedícií.

 • HIP HOP – tanečné aj netanečné stretnutie ľudí s rovnakým obľúbeným štýlom
 • DISCO CRAZY TANCE – tancovanie pre tých, ktorým bude diskotéka málo
 • OHŇOVAČKA – nauč sa zakladať ohníky rôznymi spôsobmi
 • PÁTRAČKA – vydaj sa po stopách druhej skupiny a odhaľ ju
 • KÚTIK KREATIVITY – výroba crazy tričiek, maľba na tvár a telo, super masky …
 • ŠPORŤÁČIK – futbal, basketbal, hokejbal, tenis, plávanie, volejbal, freesbeee …
 • LETNÉ TEATRO – malinké divadielka trocha inak
 • KUFRÍK PLNÝ HIER – pestrá ponuka najnovších spoločenských hier (Bang!, Carcassone, Ubongo, Uno, Alias, Aktivity, Double …)
 • BOBROVAČKA –  šantenie pri stavaní hrádzí, vodných dráh a iných vodných diel

Využite možnosť platiť za tábor zálohovo min. 50,-eur.